Dinsdag 3 juli 2018

WEDSTRTIJDVELD1 Scheidsrechter
DIW101B18.30-18.44Atalanta 2-Hietveld-Holleweg 1Onno Reitsma
DIW102C18.45-18.59Notaris Feithpad-Lierderstraat 2Onno Reitsma
DIW103D19.00-19.14Kromme Hoek 1-Klein Canada Zuid 3Wim Hali
DIW104B19.15-19.29Koningspage West 2-Lierderstraat 3Wim Hali
DIW105C19.30-19.44Altalanta 1-Dorpstraat 99Lahousine Haouti
DIW106D19.45-19.59Libellestraat 1-Jong LierderrakkersLahousine Haouti
DIW107B20.00-20.14Het Oude Veen-Kromme Hoek 1Huub Neuteboom
DIW108F20.15-20.29Atalanta 2-Lierderstraat 2Huub Neuteboom
DIW109A20.30-20.44v. Schaffelaarweg 1-Klein Canada Zuid 3Peter Hilgersom
DIW110E20.45-20.59Lierderstraat 3-Wolterbeeklaan 2Peter Hilgersom
DIW111A21.00-21.14Libellestraat 1-Keizersmantel 2Roy Donderwinkel
DIW112F21.15-21.29v. Schaffelaarweg 2-Vlinderstraat 1Roy Donderwinkel
DIW113E21.30-21.44Koningspage West 1-v. Schaffelaarweg 1Roy Donderwinkel
WEDSTRTIJDVELD2Scheidsrechter
DIW201B18.30-18.44Hagenhoek-Vlinderstraat 3Mathijs Bestebreurtje
DIW202C18.45-18.59H. Minnekenweg 1-Oud OosterhuizenMathijs Bestebreurtje
DIW203D19.00-19.14Klein Canada Zuid 1-Koningspage West 3Nadia Luth
DIW204B19.15-19.29Klein Canada Zuid 2-E.J. BokswegNadia Luth
DIW205C19.30-19.44Oosterhuizensebrug-LierderrakkersRaymond de Vries
DIW206D19.45-19.59Bergbeek-Hietveld-Holleweg 2Raymond de Vries
DIW207E20.00-20.14Koningspage West 3-KerkwegDianne Kruimer
DIW208F20.15-20.29H. Minnekenweg 1-Vlinderstraat 3Dianne Kruimer
DIW209F20.30-20.44Klein Canada Zuid 1-Meester vd KampwegCharley Mulder
DIW210E20.45-20.59Lierderstraat 1-Klein Canada Zuid 2Jeannet Hartgers
DIW211A21.00-21.14Koningspage Oost-Hietveld-Holleweg 2Jeannet Hartgers
DIW212F21.15-21.29Dorpstraat Y-Koning-Hendrik-BumaMarco Franke
DIW213E21.30-21.44Meester vd Kampweg-Dorpstraat XMarco Franke
WEDSTRTIJDVELD3Scheidsrechter
DIW301B18.30-18.44Wolterbeeklaan 1-KerkwegCharley Mulder
DIW302C18.45-18.59Meester vd Kampweg-Libellestraat 2Charley Mulder
DIW303D19.00-19.14Keizersmantel 3-Dorpstraat XJeannet Hartgers
DIW304B19.15-19.29Koningspage Oost-De RuiterijJeannet Hartgers
DIW305C19.30-19.44Lierderstraat 1-Dorpstraat YLeyla/Robbert
DIW306D19.45-19.59Vlinderstraat 2-Koning-Hendrik-BumaLeyla/Robbert
DIW307B20.00-20.14Hagenhoek-Keizersmantel 3Sharon Vos
DIW308C20.15-20.29Wolterbeeklaan 1-Libellestraat 2Sharon Vos
DIW309D20.30-20.44Oud Oosterhuizen-Dorpstraat XNadia Luth
DIW310E20.45-20.59De Ruiterij-LierderrakkersLeyla/Robbert
DIW311A21.00-21.14Vlinderstraat 2-E.J. BokswegLeyla/Robbert
DIW312F21.15-21.29Bergbeek-OosterhuizensebrugPeter Hilgersom
DIW313A21.30-21.44Klein Canada Zuid 1-Oud OosterhuizenPeter Hilgersom
WEDSTRTIJDVELD4Scheidsrechter
DIW401B18.30-18.44Het Oude Veen-Dorpstraat ZAlexander Bestebreurtje
DIW402C18.45-18.59Lieren Buiten-v. Schaffelaarweg 1Alexander Bestebreurtje
DIW403D19.00-19.14Koningspage West 1-Keizersmantel 1Sharon Vos
DIW404B19.15-19.29Klein Canada Midden-Keizersmantel 2Raymond de Vries
DIW405C19.30-19.44Vlinderstraat 1-Wolterbeeklaan 2Floris Giesen
DIW406D19.45-19.59v. Schaffelaarweg 2-Kromme Hoek 2Floris Giesen
DIW407E20.00-20.14Keizersmantel 1-Hietveld-Holleweg 1Wim Hali
DIW408E20.15-20.29Lieren Buiten-Dorpstraat ZWim Hali
DIW409F20.30-20.44Koningspage West 1-Notaris FeithpadOnno Reitsma
DIW410E20.45-20.59Altalanta 1-Klein Canada MiddenOnno Reitsma
DIW411F21.00-21.14Koningspage West 2-Kromme Hoek 2Anjo Ooms
DIW412F21.15-21.29Dorpstraat 99-Jong LierderrakkersAnjo Ooms
DIW413E21.30-21.44Notaris Feithpad-Klein Canada Zuid 3Anjo Ooms

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechters Tim v/d Berg / Rody Dolman

18:30Geel-Roze
18:38Paars-LichtGroen
18:45DonkerBlauw-Oranje
18:53Roze-LichtGroen
19:00Oranje -Geel
19:07Paars-DonkerBlauw

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

18.30Bruin-Rood
18.45LichtBlauw-Wit
19.00Olive Groen-Bruin
19.15LichtBlauw-Rood

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30Fuchsia-LichtGeelLiza Huisman
18.45Grijs-ZalmOranjeLiza Huisman
19.00MarineBlauw-DonkerGroenSjoerd Muller
19.15ZalmOranje-Bordeaux RoodSjoerd Muller
19.30Grijs-MarineBlauwRosa Hendriks
19.45Bordeaux Rood-LichtGeelJoanne Hertgers
20.00DonkerGroen-FuchsiaJoanne Hertgers

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30Zwart-ZilverGrijsLotte v/d Brink
18.45Turquoise-OranjeRoodLotte v/d Brink
19.00GoudGeel-LavendelPaarsEwout de Groot
19.15OranjeRood-MintGroenEwout de Groot
19.30Turquoise-GoudGeelHenk van Gelder
19.45MintGroen-ZilverGrijsHenk van Gelder
20.00LavendelPaars-ZwartMirthe van Gelder

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht