Dinsdag 9 juli 2018

     
TIJDVELD1Scheidsrechter
18.30-18.44Vlinderstraat 2-Dorpstraat MiddenHerman Wikkerink
18.45-18.59Koningspage West 2-Notaris FeithpadHerman Wikkerink
19.00-19.14Lierderstraat 1-H. Minnekenweg 2Charley Mulder
19.15-19.29Dorpstraat Onder-Meester van de Kampweg 1Charley Mulder
19.30-19.44H. Minnekenweg 1-HollewegChantal van Bokhorst
19.45-19.59Libellestraat 1-E.J. Boksweg 2Chantal van Bokhorst
20.00-20.14Bergbeek 2-Lierderstraat 1Lahousine Haouti
20.15-20.29Vlinderstraat 2-Notaris FeithpadLahousine Haouti
20.30-20.44Jong Lierderrakkers-H. Minnekenweg 2Christian Hospers
20.45-20.59Meester van de Kampweg 1-Koningspage OostChristian Hospers
21.00-21.14Libellestraat 1-Willem KolffwegMathijs Bestebreurtje
21.15-21.29Jong Klein Canada Zuid-HagenhoekSharon Vos
21.30-21.44Kromme Hoek 1-Jong LierderrakkersSharon Vos
TIJDVELD2Scheidsrechter
18.30-18.44Libellestraat 2-Van Schaffelaarweg 2Theo Uijttenboogaart
18.45-18.59Waterjufferstraat-De RuiterijTheo Uijttenboogaart
19.00-19.14Lierderstraat 2-Lieren Buiten 2Dianne Kruimer
19.15-19.29Wolterbeeklaan 1-Van Schaffelaarweg 1Dianne Kruimer
19.30-19.44Bergbeek 1-Klein Canada ZuidGeton/Marielle
19.45-19.59Kerkweg 1-Hietveldweg WestGeton/Marielle
20.00-20.14Lieren Buiten 2-Dorpstraat BovenRoy Donderwinkel
20.15-20.29Waterjufferstraat-Van Schaffelaarweg 2Roy Donderwinkel
20.30-20.44Lierderstraat 2-Keizersmantel 1Ron Bakker
20.45-20.59Meester van de Kampweg 2-Wolterbeeklaan 1Peter Hilgersom
21.00-21.14Koningspage West 1-Hietveldweg WestPeter Hilgersom
21.15-21.29Keizersmantel 2-Lieren Buiten 1Liza Huisman
21.30-21.44Keizersmantel 1-Kromme Hoek 2Peter Hilgersom
TIJDVELD3Scheidsrechter
18.30-18.44Koningspage West 3-Dorpstraat BovenRon Bakker
18.45-18.59Keizersmantel 1-Klein Canada MiddenRon Bakker
19.00-19.14Atalanta 1-Kromme Hoek 2Onno Reitsma
19.15-19.29Koningspage West 1-Atalanta 2Onno Reitsma
19.30-19.44Meester van de Kampweg 2-Keizersmantel 2Ewout Hartgers
19.45-19.59Molenakker 1-Lieren Buiten 1Ewout Hartgers
20.00-20.14Libellestraat 2-Atalanta 1Liza Huisman
20.15-20.29Koningspage West 3-Klein Canada MiddenLiza Huisman
20.30-20.44De Ruiterij-Kromme Hoek 2Theo Uijttenboogaart
20.45-20.59Atalanta 2-Klein Canada ZuidTheo Uijttenboogaart
21.00-21.14Molenakker 1-Van Schaffelaarweg 1Dianne Kruimer
21.15-21.29Kerkweg 1-Bergbeek 1Dianne Kruimer
21.30-21.44Lierderstraat 2-De RuiterijJohn Keus
TIJDVELD4Scheidsrechter
18.30-18.44Bergbeek 2-Wolterbeeklaan 2Stephan van Dokkum
18.45-18.59E.J. Boksweg 1-Jong LierderrakkersStephan van Dokkum
19.00-19.14Kromme Hoek 1-Reserve 1Nadia Luth
19.15-19.29Vlinderstraat 1-Willem KolffwegNadia Luth
19.30-19.44Hagenhoek-Koningspage OostMathijs Bestebreurtje
19.45-19.59Jong Klein Canada Zuid-Hietveldweg OostMathijs Bestebreurtje
20.00-20.14Reserve 1-Dorpstraat MiddenIris Bos
20.15-20.29E.J. Boksweg 1-Wolterbeeklaan 2Iris Bos
20.30-20.44Kromme Hoek 1-Koningspage West 2Huub/Marian Neuteboom
20.45-20.59H. Minnekenweg 1-Vlinderstraat 1Huub/Marian Neuteboom
21.00-21.14Dorpstraat Onder-Hietveldweg OostGeton/Marielle
21.15-21.29Holleweg-E.J. Boksweg 2Floris Giesen
21.30-21.44Koningspage West 2-H. Minnekenweg 2Floris Giesen

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechter Rob van Engeland / Rody Dolman

 Dinsdag  
18:30Appels-Aardbeien
18:38Rode Druiven-Mango´s
18:45Mandarijnen-Kersen
18:53Mango´s-Bananen
19:00Rode Druiven-Mandarijnen
19:07Bananen-Aardbeien
19:15Kersen-Appels

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

 Dinsdag  
18.30Frambrozen-Peren
18:45Abrikozen-Grapefruits
19:00Watermeloenen-Sinaasappels
19:15Witte Druiven-Frambrozen
19:30Sinaasappels-Abrikozen

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Dinsdag   
18:30Kiwi´s-Zwarte BesRosa Hendriks
18:45Perziken-CitroenenMirthe van Gelder
19:00Avocado´s-Galia MeloenenMarin Essenstam
19:15Citroenen-AnanassenKees Heidema
19:30Perziken-Avocado´sKees Heidema
19:45Ananassen-Zwarte BesRoelof Jan van Ark
20:00Galia Meloenen-Kiwi´sRosa Hendriks

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Dinsdag   
18:30Nectarines-Honing MeloenenLars van Gelder
18:45Granaatappels-LycheesLars van Gelder
19:00Limoenen-PruimenSjoerd Muller
19:15Honing Meloenen-LycheesEwout de Groot
19:30Pruimen-GranaatappelsEwout de Groot
19:45Nectarines-LimoenenJoanne Hertgers

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht