Donderdag 5 juli 2018

WEDSTRTIJDVELD1 Scheidsrechter
DOW101D18.30-18.44Dorpstraat X-Klein Canada Zuid 1Mathijs Bestebreurtje
DOW102C18.45-18.59Oud Oosterhuizen-Keizersmantel 3Mathijs Bestebreurtje
DOW103A19.00-19.14Kerkweg-Libellestraat 2Teun Jochems
DOW104E19.15-19.29De Ruiterij-OosterhuizensebrugTeun Jochems
DOW105C19.30-19.44Koning-Hendrik-Buma-E.J. BokswegJohn Keus
DOW106A19.45-19.59Lierderrakkers-Lierderstraat 1John Keus
DOW107D20.00-20.14Wolterbeeklaan 1-Dorpstraat XNadia Luth
DOW108B20.15-20.29Koningspage West 3-Oud OosterhuizenNadia Luth
DOW109A20.30-20.44Libellestraat 2-HagenhoekGeton/Marielle
DOW110E20.45-20.59Dorpstraat Y-De RuiterijGeton/Marielle
DOW111F21.00-21.14E.J. Boksweg-BergbeekLahousine Haouti
DOW112B21.15-21.29Vlinderstraat 2-LierderrakkersLahousine Haouti
DOW113E21.30-21.44Keizersmantel 3-H. Minnekenweg 1Peter Hilgersom
DOW114F21.45-21.59Oosterhuizensebrug-Koningspage OostPeter Hilgersom
WEDSTRTIJDVELD2Scheidsrechter
DOW201D18.30-18.44Dorpstraat Z-Atalanta 2Alexander Bestebreurtje
DOW202C18.45-18.59Keizersmantel 1-Notaris FeithpadAlexander Bestebreurtje
DOW203A19.00-19.14Lieren Buiten-Het Oude VeenHuub Neuteboom
DOW204D19.15-19.29Dorpstraat 99-Klein Canada MiddenHuub Neuteboom
DOW205F19.30-19.44Koningspage West 2-v. Schaffelaarweg 2Raymond de Vries
DOW206B19.45-19.59Kromme Hoek 2-Libellestraat 1Raymond de Vries
DOW207D20.00-20.14Koningspage West 1-Dorpstraat ZEwout Hartgers
DOW208C20.15-20.29Notaris Feithpad-Kromme Hoek 1Ewout Hartgers
DOW209E20.30-20.44Hietveld-Holleweg 1-Lieren BuitenTeun Jochems
DOW210F20.45-20.59Klein Canada Midden-Vlinderstraat 1Teun Jochems
DOW211F21.00-21.14Jong Lierderrakkers-Koningspage West 2Roy Donderwinkel
DOW212B21.15-21.29Altalanta 1-Kromme Hoek 2Roy Donderwinkel
DOW213F21.30-21.44Lierderstraat 2-Keizersmantel 1Marco Franke
DOW214F21.45-21.59Keizersmantel 2-Dorpstraat 99Marco Franke
WEDSTRTIJDVELD3Scheidsrechter
DOW301D18.30-18.44Klein Canada Zuid 3-Koningspage West 1Onno Reitsma
DOW302C18.45-18.59v. Schaffelaarweg 1-Kromme Hoek 1Onno Reitsma
DOW303A19.00-19.14Hietveld-Holleweg 1-Lierderstraat 2Melanie Kaal
DOW304D19.15-19.29Lierderstraat 3-Vlinderstraat 1Melanie Kaal
DOW305C19.30-19.44Jong Lierderrakkers-Keizersmantel 2Lahousine Haouti
DOW306A19.45-19.59Wolterbeeklaan 2-Altalanta 1Lahousine Haouti
DOW307A20.00-20.14Atalanta 2-Klein Canada Zuid 3Onno Reitsma
DOW308F20.15-20.29Keizersmantel 1-v. Schaffelaarweg 1Onno Reitsma
DOW309E20.30-20.44Lierderstraat 2-Het Oude VeenPeter Hilgersom
DOW310E20.45-20.59Dorpstraat 99-Lierderstraat 3Peter Hilgersom
DOW311F21.00-21.14Keizersmantel 2-v. Schaffelaarweg 2Raymond de Vries
DOW312E21.15-21.29Libellestraat 1-Wolterbeeklaan 2Raymond de Vries
DOW313E21.30-21.44Kromme Hoek 1-Lieren BuitenMathijs Bestebreurtje
DOW314E21.45-21.59Vlinderstraat 1-Koningspage West 2Mathijs Bestebreurtje
WEDSTRTIJDVELD4Scheidsrechter
DOW401D18.30-18.44Vlinderstraat 3-Wolterbeeklaan 1Nadia Luth
DOW402C18.45-18.59Koningspage West 3-Meester vd KampwegNadia Luth
DOW403A19.00-19.14H. Minnekenweg 1-HagenhoekGeton/Marielle
DOW404D19.15-19.29Dorpstraat Y-Klein Canada Zuid 2Geton/Marielle
DOW405C19.30-19.44Koningspage Oost-BergbeekFloris Giesen
DOW406A19.45-19.59Hietveld-Holleweg 2-Vlinderstraat 2Floris Giesen
DOW407B20.00-20.14Klein Canada Zuid 1-Vlinderstraat 3Charley Mulder
DOW408F20.15-20.29Meester vd Kampweg-Keizersmantel 3Charley Mulder
DOW409B20.30-20.44Kerkweg-H. Minnekenweg 1Huub Neuteboom
DOW410E20.45-20.59Klein Canada Zuid 2-OosterhuizensebrugHuub Neuteboom
DOW411B21.00-21.14Koning-Hendrik-Buma-Koningspage OostMelanie Kaal
DOW412B21.15-21.29Lierderstraat 1-Hietveld-Holleweg 2Melanie Kaal
DOW413E21.30-21.44Libellestraat 2-Koningspage West 3Alexander Bestebreurtje
DOW414F21.45-21.59E.J. Boksweg-Dorpstraat YAlexander Bestebreurtje

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechters Tim v/d Berg / Rody Dolman

18:30Paars-Oranje
18:38DonkerBlauw-Roze
18:45Geel-LichtGroen
18:53Oranje -DonkerBlauw
19:00Roze-Geel
19:07LichtGroen-Paars

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

18.30Bruin-Wit
18.45Olive Groen-Rood
19.00Rood-Bruin
19.15Wit-LichtBlauw

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30MarineBlauw-LichtGeelMirthe van Gelder
18.45ZalmOranje-DonkerGroenMirthe van Gelder
19.00Grijs-FuchsiaSjoerd Muller
19.15Bordeaux Rood-MarineBlauwSjoerd Muller
19.30ZalmOranje-LichtGeelRosa Hendriks
19.45Fuchsia-Bordeaux RoodMarin Essenstam
20.00Grijs-DonkerGroenLiza Huisman

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30GoudGeel-ZilverGrijsLars van Gelder
18.45OranjeRood-LavendelPaarsLars van Gelder
19.00Turquoise-ZwartLotte v/d Brink
19.15MintGroen-GoudGeelJoanne Hertgers
19.30OranjeRood-ZilverGrijsJoanne Hertgers
19.45Zwart-MintGroenRoelof Jan van Ark
20.00Turquoise-LavendelPaarsRoelof Jan van Ark

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht