Donderdag 11 juli 2019

     
TIJDVELD1Scheidsrechter
18.30-18.44Kromme Hoek 2-Lierderstraat 2Teun Jochems
18.45-18.59De Ruiterij-Atalanta 1Teun Jochems
19.00-19.14Dorpstraat Boven-Klein Canada MiddenJeannet Hartgers
19.15-19.29Atalanta 2-Bergbeek 1Jeannet Hartgers
19.30-19.44Lieren Buiten 1-Van Schaffelaarweg 1Geton/Marielle
19.45-19.59Klein Canada Zuid-Meester van de Kampweg 2Geton/Marielle
20.00-20.14Koningspage West 3-Kromme Hoek 2Iris Bos
20.15-20.29Lieren Buiten 2-De RuiterijIris Bos
20.30-20.44Klein Canada Midden-Libellestraat 2Liza Huisman
20.45-20.59Keizersmantel 2-Atalanta 2Liza Huisman
21.00-21.14Van Schaffelaarweg 1-Kerkweg 1Anjo Ooms
21.15-21.29Molenakker 1-Klein Canada ZuidAnjo Ooms
21.30-21.44Atalanta 1-WaterjufferstraatPeter Hilgersom
21.45-21.59Bergbeek 1-Koningspage West 1Peter Hilgersom
TIJDVELD2Scheidsrechter
18.30-18.44Wolterbeeklaan 2-Vlinderstraat 2Jenneken Pennink
18.45-18.59Reserve 1-Koningspage West 2Jenneken Pennink
19.00-19.14E.J. Boksweg 1-Bergbeek 2Herman Wikkerink
19.15-19.29Holleweg-Vlinderstraat 1Herman Wikkerink
19.30-19.44Dorpstraat Onder-Jong Klein Canada ZuidMathijs Bestebreurtje
19.45-19.59Hietveldweg Oost-Libellestraat 1Mathijs Bestebreurtje
20.00-20.14Kromme Hoek 1-Wolterbeeklaan 2Christian Hospers
20.15-20.29Koningspage West 2-Lierderstraat 1Christian Hospers
20.30-20.44Dorpstraat Midden-E.J. Boksweg 1Tim v/d Berg
20.45-20.59Vlinderstraat 1-HagenhoekTim v/d Berg
21.00-21.14E.J. Boksweg 2-Dorpstraat OnderDianne Kruimer
21.15-21.29H. Minnekenweg 1-Hietveldweg OostDianne Kruimer
21.30-21.44Notaris Feithpad-Reserve 1Lahousine Haouti
21.45-21.59Willem Kolffweg-HollewegLahousine Haouti
TIJDVELD3Scheidsrechter
18.30-18.44H. Minnekenweg 2-Kromme Hoek 1Onno Reitsma
18.45-18.59Jong Lierderrakkers-Lierderstraat 1Onno Reitsma
19.00-19.14Dorpstraat Midden-Notaris FeithpadStephan van Dokkum
19.15-19.29Meester van de Kampweg 1-HagenhoekStephan van Dokkum
19.30-19.44E.J. Boksweg 2-Willem KolffwegChantal van Bokhorst
19.45-19.59Koningspage Oost-H. Minnekenweg 1Chantal van Bokhorst
20.00-20.14Vlinderstraat 2-H. Minnekenweg 2Teun Jochems
20.15-20.29Reserve 1-Jong LierderrakkersTeun Jochems
20.30-20.44Notaris Feithpad-Bergbeek 2Charley Mulder
20.45-20.59Holleweg-Meester van de Kampweg 1Charley Mulder
21.00-21.14Willem Kolffweg-Jong Klein Canada ZuidTheo Uijttenboogaart
21.15-21.29Libellestraat 1-Koningspage OostTheo Uijttenboogaart
21.30-21.44Lierderstraat 1-E.J. Boksweg 1Tim v/d Berg
21.45-21.59Hagenhoek-Dorpstraat OnderTim v/d Berg
TIJDVELD4Scheidsrechter
18.30-18.44Van Schaffelaarweg 2-Koningspage West 3Theo Uijttenboogaart
18.45-18.59Lieren Buiten 2-Keizersmantel 1Theo Uijttenboogaart
19.00-19.14Waterjufferstraat-Libellestraat 2Charley Mulder
19.15-19.29Keizersmantel 2-Wolterbeeklaan 1Charley Mulder
19.30-19.44Koningspage West 1-Kerkweg 1Anjo Ooms
19.45-19.59Hietveldweg West-Molenakker 1Anjo Ooms
20.00-20.14Lierderstraat 2-Van Schaffelaarweg 2Lahousine Haouti
20.15-20.29Keizersmantel 1-Atalanta 1Lahousine Haouti
20.30-20.44Dorpstraat Boven-WaterjufferstraatJeannet Hartgers
20.45-20.59Wolterbeeklaan 1-Bergbeek 1Jeannet Hartgers
21.00-21.14Lieren Buiten 1-Koningspage West 1Mathijs Bestebreurtje
21.15-21.29Meester van de Kampweg 2-Hietveldweg WestMathijs Bestebreurtje
21.30-21.44Klein Canada Midden-Lieren Buiten 2Peter Hilgersom
21.45-21.59Van Schaffelaarweg 1-Keizersmantel 2Peter Hilgersom

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechter Rob van Engeland / Rody Dolman

 Donderdag  
18:30Mandarijnen-Aardbeien
18:38Mango´s-Kersen
18:45Rode Druiven-Appels
18:53Bananen-Mandarijnen
19:00Mango´s-Aardbeien
19:07Appels-Bananen
19:15Rode Druiven-Kersen

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

 Donderdag  
18.30Abrikozen-Witte Druiven
18:45Sinaasappels-Frambrozen
19:00Peren-Grapefruits
19:15Frambrozen-Abrikozen
19:30Watermeloenen-Peren

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Donderdag   
18:30Avocado´s-Zwarte BesKees Heidema
18:45Citroenen-Galia MeloenenRosa Hendriks
19:00Perziken-Kiwi´sRosa Hendriks
19:15Ananassen-Avocado´sHenk van Gelder
19:30Citroenen-Zwarte BesJoanne Hertgers
19:45Kiwi´s-AnanassenMarin Essenstam
20:00Perziken-Galia MeloenenCaroline Hertgers

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Donderdag   
18:30Nectarines-PruimenLars van Gelder
18:45Granaatappels-Honing MeloenenLars van Gelder
19:00Limoenen-LycheesLotte van Gelder
19:15Honing Meloenen-NectarinesLotte v/d Brink
19:30Pruimen-LimoenenLotte v/d Brink
19:45Lychees-GranaatappelsSjoerd Muller
20:00Pruimen-GranaatappelsRoelof Jan van Ark

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht