Maandag 2 juli 2018

WEDSTRTIJDVELD1 Scheidsrechter
MAW101A18.30-18.44E.J. Boksweg-Koningspage OostGeton/Marielle
MAW102B18.45-18.59Hietveld-Holleweg 2-Dorpstraat YGeton/Marielle
MAW103C19.00-19.14Wolterbeeklaan 2-Jong LierderrakkersFloris Giesen
MAW104A19.15-19.29Vlinderstraat 3-Koningspage West 3Floris Giesen
MAW105B19.30-19.44Hagenhoek-Klein Canada Zuid 1Alexander Bestebreurtje
MAW106C19.45-19.59Libellestraat 2-H. Minnekenweg 1Alexander Bestebreurtje
MAW107D20.00-20.14Koningspage Oost-Klein Canada Zuid 2Susanna Broer
MAW108F20.15-20.29Dorpstraat Y-Vlinderstraat 2Susanna Broer
MAW109C20.30-20.44Lierderrakkers-BergbeekLeyla/Robbert
MAW110D20.45-20.59Koningspage West 3-Wolterbeeklaan 1Leyla/Robbert
MAW111E21.00-21.14Dorpstraat X-HagenhoekJoyce Jurriens
MAW112E21.15-21.29H. Minnekenweg 1-Meester vd KampwegJoyce Jurriens
MAW113E21.30-21.44Jong Lierderrakkers-Kromme Hoek 2Robbert Jelle v Rijkom
MAW114F21.45-21.59Hietveld-Holleweg 1-Dorpstraat ZRobbert Jelle v Rijkom
WEDSTRTIJDVELD2Scheidsrechter
MAW201A18.30-18.44Klein Canada Zuid 2-De RuiterijWim Hali
MAW202B18.45-18.59Oosterhuizensebrug-Vlinderstraat 2Wim Hali
MAW203C19.00-19.14Lierderrakkers-Koning-Hendrik-BumaChantal de Ronde
MAW204A19.15-19.29Keizersmantel 3-Wolterbeeklaan 1Chantal de Ronde
MAW205B19.30-19.44Dorpstraat X-KerkwegDianne Kruimer
MAW206C19.45-19.59Meester vd Kampweg-Oud OosterhuizenDianne Kruimer
MAW207A20.00-20.14De Ruiterij-E.J. BokswegTeun Jochems
MAW208D20.15-20.29Hietveld-Holleweg 2-OosterhuizensebrugTeun Jochems
MAW209E20.30-20.44Koning-Hendrik-Buma-Lierderstraat 1Peter Hilgersom
MAW210E20.45-20.59Vlinderstraat 3-Keizersmantel 3Peter Hilgersom
MAW211F21.00-21.14Kerkweg-Klein Canada Zuid 1Huub Neuteboom
MAW212D21.15-21.29Oud Oosterhuizen-Libellestraat 2Huub Neuteboom
MAW213D21.30-21.44Vlinderstraat 2-BergbeekMarco Franke
MAW214F21.45-21.59Wolterbeeklaan 1-HagenhoekMarco Franke
WEDSTRTIJDVELD 3Scheidsrechter
MAW301A18.30-18.44Keizersmantel 2-Koningspage West 2Anjo Ooms
MAW302B18.45-18.59Kromme Hoek 2-Dorpstraat 99Anjo Ooms
MAW303B19.00-19.14v. Schaffelaarweg 2-Altalanta 1Melanie Kaal
MAW304A19.15-19.29Dorpstraat Z-Keizersmantel 1Melanie Kaal
MAW305B19.30-19.44Het Oude Veen-Koningspage West 1Mathijs Bestebreurtje
MAW306C19.45-19.59Lierderstraat 2-Lieren BuitenMathijs Bestebreurtje
MAW307C20.00-20.14Koningspage West 2-Klein Canada MiddenWim Hali
MAW308E20.15-20.29Kromme Hoek 2-Vlinderstraat 1Wim Hali
MAW309D20.30-20.44Wolterbeeklaan 2-v. Schaffelaarweg 2Raymond de Vries
MAW310F20.45-20.59Keizersmantel 1-Atalanta 2Raymond de Vries
MAW311F21.00-21.14Klein Canada Zuid 3-Het Oude VeenEwout Hartgers
MAW312D21.15-21.29Lieren Buiten-Notaris FeithpadEwout Hartgers
MAW313E21.30-21.44Koning-Hendrik-Buma-Hietveld-Holleweg 2Peter Hilgersom
MAW314F21.45-21.59Kerkweg-Vlinderstraat 3Peter Hilgersom
WEDSTRTIJDVELD4Scheidsrechter
MAW401A18.30-18.44Klein Canada Midden-Lierderstraat 3Teun Jochems
MAW402B18.45-18.59Vlinderstraat 1-Libellestraat 1Teun Jochems
MAW403C19.00-19.14Bergbeek-Lierderstraat 1Joyce Jurriens
MAW404A19.15-19.29Kromme Hoek 1-Atalanta 2Joyce Jurriens
MAW405B19.30-19.44Klein Canada Zuid 3-Hietveld-Holleweg 1Sharon Vos
MAW406C19.45-19.59Notaris Feithpad-v. Schaffelaarweg 1Sharon Vos
MAW407D20.00-20.14Lierderstraat 3-Keizersmantel 2Melanie Kaal
MAW408F20.15-20.29Dorpstraat 99-Libellestraat 1Melanie Kaal
MAW409E20.30-20.44Jong Lierderrakkers-Altalanta 1Marco Franke
MAW410C20.45-20.59Dorpstraat Z-Kromme Hoek 1Marco Franke
MAW411F21.00-21.14Hietveld-Holleweg 1-Koningspage West 1Chantal de Ronde
MAW412D21.15-21.29v. Schaffelaarweg 1-Lierderstraat 2Chantal de Ronde
MAW413F21.30-21.44Libellestraat 1-v. Schaffelaarweg 2Susanna Broer
MAW414E21.45-21.59Atalanta 2-Het Oude VeenSusanna Broer

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechters Tim v/d Berg / Rody Dolman

18:30DonkerBlauw-Geel
18:38Oranje -LichtGroen
18:45Paars-Roze
18:53LichtGroen-Geel
19:00Roze-DonkerBlauw
19:07Oranje -Paars

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

18.30Rood-Wit
18.45Olive Groen-LichtBlauw
19.00Wit-Bruin
19.15Rood-Olive Groen

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30Bordeaux Rood-FuchsiaHenk van Gelder
18.45DonkerGroen-GrijsHenk van Gelder
19.00LichtGeel-ZalmOranjeMirthe van Gelder
19.15MarineBlauw-Bordeaux RoodMirthe van Gelder
19.30Fuchsia-GrijsKees Heidema
19.45LichtGeel-MarineBlauwMarin Essenstam
20.00DonkerGroen-ZalmOranjeMarin Essenstam

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30MintGroen-ZwartJoanne Hertgers
18.45LavendelPaars-TurquoiseJoanne Hertgers
19.00ZilverGrijs-OranjeRoodLars van Gelder
19.15GoudGeel-MintGroenLars van Gelder
19.30Zwart-TurquoiseRoelof Jan van Ark
19.45ZilverGrijs-GoudGeelEwout de Groot
20.00LavendelPaars-OranjeRoodEwout de Groot

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht