Maandag 8 juli 2019

maandag 8 juli 2019    
TIJDVELD1Scheidsrechter
18.30-18.44Van Schaffelaarweg 1-Koningspage West 1Anjo Ooms
18.45-18.59Hietveldweg West-Keizersmantel 2Anjo Ooms
19.00-19.14Koningspage Oost-E.J. Boksweg 2Geton/Marielle
19.15-19.29Van Schaffelaarweg 2-Lieren Buiten 2Geton/Marielle
19.30-19.44Libellestraat 2-Lierderstraat 2Stephan van Dokkum
19.45-19.59Klein Canada Midden-WaterjufferstraatStephan van Dokkum
20.00-20.14Koningspage West 1-Wolterbeeklaan 1Dianne Kruimer
20.15-20.29Keizersmantel 2-Molenakker 1Dianne Kruimer
20.30-20.44Klein Canada Zuid-Kerkweg 1Mathijs Bestebreurtje
20.45-20.59Lieren Buiten 2-Koningspage West 3Mathijs Bestebreurtje
21.00-21.14Kromme Hoek 2-Libellestraat 2Sharon Vos
21.15-21.29Waterjufferstraat-Keizersmantel 1Sharon Vos
21.30-21.44E.J. Boksweg 2-Hietveldweg OostHuub/Marian Neuteboom
21.45-21.59Dorpstraat Midden-Wolterbeeklaan 2Huub/Marian Neuteboom
TIJDVELD2Scheidsrechter
18.30-18.44Wolterbeeklaan 1-Atalanta 2Floris Giesen
18.45-18.59Bergbeek 1-Molenakker 1Floris Giesen
19.00-19.14Klein Canada Zuid-Lieren Buiten 1Iris Bos
19.15-19.29Atalanta 1-Koningspage West 3Iris Bos
19.30-19.44Kromme Hoek 2-Dorpstraat BovenCharley Mulder
19.45-19.59Keizersmantel 1-De RuiterijCharley Mulder
20.00-20.14Atalanta 2-Van Schaffelaarweg 1Joyce Jurriens
20.15-20.29Hietveldweg West-Bergbeek 1Joyce Jurriens
20.30-20.44Lieren Buiten 1-Meester van de Kampweg 2Anjo Ooms
20.45-20.59Van Schaffelaarweg 2-Atalanta 1Anjo Ooms
21.00-21.14Dorpstraat Boven-Lierderstraat 2Jenneken Pennink
21.15-21.29De Ruiterij-Klein Canada MiddenJenneken Pennink
21.30-21.44Molenakker 1-Kerkweg 1Peter Hilgersom
21.45-21.59Koningspage West 3-Libellestraat 2Peter Hilgersom
TIJDVELD3Scheidsrechter
18.30-18.44Willem Kolffweg-Dorpstraat OnderTeun Jochems
18.45-18.59Hietveldweg Oost-HollewegTeun Jochems
19.00-19.14Jong Klein Canada Zuid-H. Minnekenweg 1Chantal van Bokhorst
19.15-19.29Wolterbeeklaan 2-Reserve 1Chantal van Bokhorst
19.30-19.44Bergbeek 2-Kromme Hoek 1Herman Wikkerink
19.45-19.59Notaris Feithpad-E.J. Boksweg 1Herman Wikkerink
20.00-20.14Dorpstraat Onder-Vlinderstraat 1Peter Hilgersom
20.15-20.29Hietveldweg Oost-HagenhoekPeter Hilgersom
20.30-20.44Koningspage Oost-Jong Klein Canada ZuidLahousine Haouti
20.45-20.59Reserve 1-Vlinderstraat 2Lahousine Haouti
21.00-21.14H. Minnekenweg 2-Bergbeek 2Onno Reitsma
21.15-21.29E.J. Boksweg 1-Koningspage West 2Onno Reitsma
21.30-21.44Lieren Buiten 1-Hietveldweg WestJoyce Jurriens
21.45-21.59Dorpstraat Boven-Van Schaffelaarweg 2Joyce Jurriens
TIJDVELD4Scheidsrechter
18.30-18.44Vlinderstraat 1-Meester van de Kampweg 1Onno Reitsma
18.45-18.59Hagenhoek-Libellestraat 1Onno Reitsma
19.00-19.14Kerkweg 1-Meester van de Kampweg 2Mathijs Bestebreurtje
19.15-19.29Lierderstraat 1-Vlinderstraat 2Mathijs Bestebreurtje
19.30-19.44H. Minnekenweg 2-Dorpstraat MiddenJeannet Hartgers
19.45-19.59Koningspage West 2-Jong LierderrakkersJeannet Hartgers
20.00-20.14Meester van de Kampweg 1-Willem KolffwegNadia Luth
20.15-20.29Holleweg-Libellestraat 1Nadia Luth
20.30-20.44E.J. Boksweg 2-H. Minnekenweg 1Susanna Broer
20.45-20.59Wolterbeeklaan 2-Lierderstraat 1Susanna Broer
21.00-21.14Dorpstraat Midden-Kromme Hoek 1Ron Bakker
21.15-21.29Jong Lierderrakkers-Notaris FeithpadRon Bakker
21.30-21.44Libellestraat 1-Jong Klein Canada ZuidTheo Uijttenboogaart
21.45-21.59Vlinderstraat 2-Bergbeek 2Theo Uijttenboogaart

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechter Rob van Engeland / Rody Dolman

 Maandag  
18:30Bananen-Appels
18:38Kersen-Rode Druiven
18:45Aardbeien-Mango´s
18:53Mandarijnen-Bananen
19:00Appels-Rode Druiven
19:07Aardbeien-Mandarijnen
19:15Kersen-Mango´s

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

 Maandag  
18.30Peren-Sinaasappels
18:45Watermeloenen-Abrikozen
19:00Witte Druiven-Grapefruits
19:15Abrikozen-Frambrozen
19:30Sinaasappels-Witte Druiven
19:45Grapefruits-Watermeloenen

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Maandag  Scheidsrechter
18:30Ananassen-Kiwi´sMarin Essenstam
18:45Galia Meloenen-PerzikenRoelof Jan van Ark
19:00Zwarte Bes-CitroenenRoelof Jan van Ark
19:15Avocado´s-AnanassenCaroline Hertgers
19:30Kiwi´s-PerzikenLotte van Gelder
19:45Zwarte Bes-Avocado´sLotte van Gelder
20:00Galia Meloenen-CitroenenHenk van Gelder

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Maandag  Scheidsrechter
18:30Pruimen-Honing MeloenenEwout de Groot
18:45Nectarines-LycheesEwout de Groot
19:00Limoenen-GranaatappelsJoanne Hertgers
19:15Pruimen-NectarinesSjoerd Muller
19:30Lychees-LimoenenMirthe van Gelder
19:45Honing Meloenen-GranaatappelsLotte v/d Brink

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht