Vrijdag 6 juli 2018

WEDSTRTIJDVELD1 Scheidsrechter
VRW101D18.30-18.44Bergbeek-Klein Canada Zuid 2Floris Giesen
VRW102B18.45-18.59Vlinderstraat 1-Keizersmantel 2Floris Giesen
VRW103F19.00-19.14Lierderstraat 1-Vlinderstraat 2Nadia Luth
VRW104D19.15-19.29Oud Oosterhuizen-KerkwegNadia Luth
VRW105A19.30-19.44Lieren Buiten-Keizersmantel 1Wim Hali
VRW106F19.45-19.59Dorpstraat Z-Klein Canada Zuid 3Wim Hali
VRW107E20.00-20.14Klein Canada Zuid 2-Koning-Hendrik-BumaRaymond de Vries
VRW108A20.15-20.29E.J. Boksweg-Hietveld-Holleweg 2Raymond de Vries
VRW109C20.30-20.44Lierderstraat 1-OosterhuizensebrugLeyla/Robbert
VRW110E20.45-20.59Meester vd Kampweg-KerkwegPeter Hilgersom
VRW111A21.00-21.14Libellestraat 2-Vlinderstraat 3Peter Hilgersom
VRW112C21.15-21.29Klein Canada Zuid 1-Keizersmantel 3Peter Hilgersom
WEDSTRTIJDVELD2Scheidsrechter
VRW201D18.30-18.44v. Schaffelaarweg 2-Klein Canada MiddenAnjo Ooms
VRW202B18.45-18.59Koningspage Oost-Dorpstraat YAnjo Ooms
VRW203F19.00-19.14Altalanta 1-Libellestraat 1Melanie Kaal
VRW204D19.15-19.29Het Oude Veen-Notaris FeithpadMelanie Kaal
VRW205A19.30-19.44Keizersmantel 3-Libellestraat 2Dianne Kruimer
VRW206C19.45-19.59Koningspage West 1-Atalanta 2Dianne Kruimer
VRW207E20.00-20.14Bergbeek-De RuiterijLahousine Haouti
VRW208B20.15-20.29Vlinderstraat 2-Koningspage OostLahousine Haouti
VRW209C20.30-20.44Dorpstraat 99-Wolterbeeklaan 2Robbert Jelle v Rijkom
VRW210E20.45-20.59Het Oude Veen-v. Schaffelaarweg 1Robbert Jelle v Rijkom
VRW211A21.00-21.14Wolterbeeklaan 1-H. Minnekenweg 1Ewout Hartgers
VRW212C21.15-21.29Keizersmantel 1-Klein Canada Zuid 3Ewout Hartgers
WEDSTRTIJDVELD3Scheidsrechter
VRW301D18.30-18.44De Ruiterij-Koning-Hendrik-BumaWim Hali
VRW302B18.45-18.59Oosterhuizensebrug-E.J. BokswegWim Hali
VRW303F19.00-19.14Hietveld-Holleweg 2-LierderrakkersTeun Jochems
VRW304D19.15-19.29v. Schaffelaarweg 1-Hietveld-Holleweg 1Teun Jochems
VRW305B19.30-19.44H. Minnekenweg 1-Koningspage West 3Hartger Jan Kruimer
VRW306F19.45-19.59Vlinderstraat 3-Dorpstraat XHartger Jan Kruimer
VRW307E20.00-20.14Klein Canada Midden-Jong LierderrakkersAnjo Ooms
VRW308B20.15-20.29Libellestraat 1-Koningspage West 2Anjo Ooms
VRW309C20.30-20.44Altalanta 1-Vlinderstraat 1Nadia Luth
VRW310E20.45-20.59Notaris Feithpad-Hietveld-Holleweg 1Nadia Luth
VRW311A21.00-21.14Lierderstraat 2-Dorpstraat ZAlexander Bestebreurtje
VRW312C21.15-21.29Koningspage West 1-Kromme Hoek 1Mathijs Bestebreurtje
WEDSTRTIJDVELD4Scheidsrechter
VRW401D18.30-18.44Lierderstraat 3-Jong LierderrakkersLeyla/Robbert
VRW402B18.45-18.59Koningspage West 2-Dorpstraat 99Leyla/Robbert
VRW403F19.00-19.14Kromme Hoek 2-Wolterbeeklaan 2Geton/Marielle
VRW404D19.15-19.29Hagenhoek-Meester vd KampwegGeton/Marielle
VRW405B19.30-19.44Kromme Hoek 1-Lierderstraat 2Sharon Vos
VRW406F19.45-19.59Klein Canada Zuid 1-Wolterbeeklaan 1Sharon Vos
VRW407D20.00-20.14v. Schaffelaarweg 2-Lierderstraat 3Melanie Kaal
VRW408A20.15-20.29Keizersmantel 2-Kromme Hoek 2Melanie Kaal
VRW409C20.30-20.44Dorpstraat Y-LierderrakkersOnno Reitsma
VRW410E20.45-20.59Hagenhoek-Oud OosterhuizenOnno Reitsma
VRW411A21.00-21.14Atalanta 2-Lieren BuitenHartger Jan Kruimer
VRW412C21.15-21.29Koningspage West 3-Dorpstraat XHartger Jan Kruimer

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechters Tim v/d Berg / Rody Dolman

18:30DonkerBlauw-Paars
18:38Roze-LichtGroen
18:45Geel-Oranje
18:53LichtGroen-DonkerBlauw
19:00Paars-Geel
19:07Oranje -Roze

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

18.30Bruin-Olive Groen
18.45Rood-LichtBlauw
19.00Olive Groen-Wit
19.15LichtBlauw-Bruin

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30Grijs-ZalmOranjeRosa Hendriks
18.45Fuchsia-DonkerGroenRosa Hendriks
19.00MarineBlauw-GrijsMirthe van Gelder
19.15Bordeaux Rood-ZalmOranjeMarin Essenstam
19.30LichtGeel-FuchsiaLiza Huisman
19.45DonkerGroen-MarineBlauwLiza Huisman
20.00LichtGeel-Bordeaux RoodMarin Essenstam

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30Turquoise-OranjeRoodHenk van Gelder
18.45Zwart-LavendelPaarsHenk van Gelder
19.00GoudGeel-TurquoiseLars van Gelder
19.15MintGroen-OranjeRoodLars van Gelder
19.30ZilverGrijs-ZwartLotte v/d Brink
19.45LavendelPaars-GoudGeelLotte v/d Brink
20.00ZilverGrijs-MintGroenJoanne Hertgers

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht