Vrijdag 12 juli 2019

     
TIJDVELD1Scheidsrechter
18.30-18.44Kerkweg 1-Wolterbeeklaan 1Teun Jochems
18.45-18.59Hagenhoek-Willem KolffwegTeun Jochems
19.00-19.14Meester van de Kampweg 2-Molenakker 1Onno Reitsma
19.15-19.29De Ruiterij-Dorpstraat BovenOnno Reitsma
19.30-19.44E.J. Boksweg 1-Reserve 1Joyce Jurriens
19.45-19.59Wolterbeeklaan 2-H. Minnekenweg 2Joyce Jurriens
20.00-20.14Wolterbeeklaan 1-Lieren Buiten 1Floris Giesen
20.15-20.29Van Schaffelaarweg 1-Hietveldweg WestFloris Giesen
20.30-20.44Meester van de Kampweg 2-Bergbeek 1Theo Uijttenboogaart
20.45-20.59Keizersmantel 1-Dorpstraat BovenTheo Uijttenboogaart
21.00-21.14Klein Canada Midden-Van Schaffelaarweg 2Roy Donderwinkel
21.15-21.29Lierderstraat 2-Atalanta 1Roy Donderwinkel
TIJDVELD2Scheidsrechter
18.30-18.44Jong Klein Canada Zuid-Vlinderstraat 1Floris Giesen
18.45-18.59Koningspage West 1-Keizersmantel 2Floris Giesen
19.00-19.14H. Minnekenweg 1-Libellestraat 1Tim v/d Berg
19.15-19.29Bergbeek 2-Koningspage West 2Tim v/d Berg
19.30-19.44Atalanta 1-Klein Canada MiddenRon Bakker
19.45-19.59Kromme Hoek 1-Vlinderstraat 2Ron Bakker
20.00-20.14Kerkweg 1-Atalanta 2Peter Hilgersom
20.15-20.29Molenakker 1-Koningspage West 1Peter Hilgersom
20.30-20.44Holleweg-Koningspage OostJoyce Jurriens
20.45-20.59Bergbeek 2-Jong LierderrakkersJoyce Jurriens
21.00-21.14Koningspage West 3-WaterjufferstraatOnno Reitsma
21.15-21.29Reserve 1-H. Minnekenweg 2Onno Reitsma
TIJDVELD3Scheidsrechter
--------------
18.30-18.44Atalanta 2-Lieren Buiten 1Chantal van Bokhorst
18.45-18.59Bergbeek 1-Van Schaffelaarweg 1Chantal van Bokhorst
19.00-19.14Hietveldweg West-Klein Canada ZuidTheo Uijttenboogaart
19.15-19.29Jong Lierderrakkers-Dorpstraat MiddenTheo Uijttenboogaart
19.30-19.44Waterjufferstraat-Lieren Buiten 2Teun Jochems
19.45-19.59Van Schaffelaarweg 2-Kromme Hoek 2Teun Jochems
20.00-20.14Vlinderstraat 1-E.J. Boksweg 2Ewout Hartgers
20.15-20.29Libellestraat 1-Dorpstraat OnderEwout Hartgers
20.30-20.44H. Minnekenweg 1-HagenhoekHuub/Marian Neuteboom
20.45-20.59Koningspage West 2-Dorpstraat MiddenHuub/Marian Neuteboom
21.00-21.14Notaris Feithpad-Wolterbeeklaan 2Peter Hilgersom
21.15-21.29Kromme Hoek 1-Lierderstraat 1Peter Hilgersom
TIJDVELD4Scheidsrechter
--------------
18.30-18.44Meester van de Kampweg 1-E.J. Boksweg 2Anjo Ooms
18.45-18.59Dorpstraat Onder-HollewegAnjo Ooms
19.00-19.14Hietveldweg Oost-Koningspage OostJenneken Pennink
19.15-19.29Libellestraat 2-Keizersmantel 1Jenneken Pennink
19.30-19.44Lierderstraat 1-Notaris FeithpadIris Bos
19.45-19.59Lierderstraat 2-Koningspage West 3Iris Bos
20.00-20.14Jong Klein Canada Zuid-Meester van de Kampweg 1Nadia Luth
20.15-20.29Willem Kolffweg-Hietveldweg OostNadia Luth
20.30-20.44Keizersmantel 2-Klein Canada ZuidChristian Hospers
20.45-20.59Libellestraat 2-De RuiterijChristian Hospers
21.00-21.14Vlinderstraat 2-E.J. Boksweg 1Lahousine Haouti
21.15-21.29Lieren Buiten 2-Kromme Hoek 2Lahousine Haouti

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechter Rob van Engeland / Rody Dolman

 Vrijdag  
18:30Rode Druiven-Mango´s
18:38Appels-Kersen
18:45Mandarijnen-Rode Druiven
18:53Bananen-Mango´s
19:00Aardbeien-Appels
19:07Kersen-Mandarijnen
19:15Aardbeien-Bananen

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

 Vrijdag  
18.30Sinaasappels-Peren
18:45Grapefruits-Witte Druiven
19:00Watermeloenen-Abrikozen
19:15Witte Druiven-Sinaasappels
19:30Grapefruits-Watermeloenen
19:45Peren-Frambrozen

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Vrijdag   
18:30Perziken-CitroenenKees Heidema
18:45Kiwi´s-Galia MeloenenMarin Essenstam
19:00Avocado´s-PerzikenRosa Hendriks
19:15Ananassen-CitroenenMirthe van Gelder
19:30Zwarte Bes-Kiwi´sRosa Hendriks
19:45Galia Meloenen-Avocado´sHenk van Gelder
20:00Zwarte Bes-AnanassenHenk van Gelder

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

 Vrijdag   
18:30Lychees-Honing MeloenenLotte v/d Brink
18:45Limoenen-NectarinesLotte v/d Brink
19:00Granaatappels-PruimenRobbert Jelle van Rijkom
19:15Honing Meloenen-LimoenenLars van Gelder
19:30Nectarines-GranaatappelsLars van Gelder
19:45Pruimen-LycheesSjoerd Muller
20:00Lychees-LimoenenRoelof Jan van Ark

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht