Woensdag 4 juli 2018

WEDSTRTIJDVELD1 Scheidsrechter
WOW101C18.30-18.44Dorpstraat 99-Vlinderstraat 1Diederik v/d Beld
WOW102D18.45-18.59Kromme Hoek 2-Klein Canada MiddenDiederik v/d Beld
WOW103E19.00-19.14Koningspage West 2-Altalanta 1Dianne Kruimer
WOW104C19.15-19.29Dorpstraat Z-Notaris FeithpadDianne Kruimer
WOW105D19.30-19.44Lieren Buiten-Koningspage West 1Teun Jochems
WOW106E19.45-19.59Keizersmantel 1-Kromme Hoek 1Teun Jochems
WOW107F20.00-20.14v. Schaffelaarweg 2-Dorpstraat 99Roy Donderwinkel
WOW108D20.15-20.29Klein Canada Midden-Libellestraat 1Roy Donderwinkel
WOW109A20.30-20.44Keizersmantel 2-Altalanta 1Hartger Jan Kruimer
WOW110F20.45-20.59Notaris Feithpad-Atalanta 2Alexander Bestebreurtje
WOW111B21.00-21.14Lierderstraat 2-Koningspage West 1Alexander Bestebreurtje
WOW112F21.15-21.29Het Oude Veen-Keizersmantel 1Onno Reitsma
WOW113F21.30-21.44Klein Canada Midden-Wolterbeeklaan 2Onno Reitsma
WEDSTRTIJDVELD2Scheidsrechter
WOW201C18.30-18.44Jong Lierderrakkers-v. Schaffelaarweg 2Wim Hali
WOW202D18.45-18.59Lierderstraat 3-Libellestraat 1Wim Hali
WOW203E19.00-19.14Wolterbeeklaan 2-Keizersmantel 2Alexander Bestebreurtje
WOW204C19.15-19.29v. Schaffelaarweg 1-Atalanta 2Alexander Bestebreurtje
WOW205D19.30-19.44Klein Canada Zuid 3-Lierderstraat 2Wim Hali
WOW206E19.45-19.59Hietveld-Holleweg 1-Het Oude VeenWim Hali
WOW207F20.00-20.14Vlinderstraat 1-Jong LierderrakkersJoyce Jurriens
WOW208F20.15-20.29Kromme Hoek 2-Lierderstraat 3Joyce Jurriens
WOW209A20.30-20.44Wolterbeeklaan 2-Koningspage West 2Anjo Ooms
WOW210A20.45-20.59Dorpstraat Z-v. Schaffelaarweg 1Anjo Ooms
WOW211B21.00-21.14Klein Canada Zuid 3-Lieren BuitenDianne Kruimer
WOW212F21.15-21.29Kromme Hoek 1-Hietveld-Holleweg 1Hartger Jan Kruimer
WOW213A21.30-21.44Altalanta 1-Lierderstraat 3Hartger Jan Kruimer
WEDSTRTIJDVELD3Scheidsrechter
WOW301C18.30-18.44Dorpstraat Y-OosterhuizensebrugAnjo Ooms
WOW302D18.45-18.59Hietveld-Holleweg 2-Klein Canada Zuid 2Anjo Ooms
WOW303E19.00-19.14Koningspage Oost-Lierderstraat 1Charley Mulder
WOW304C19.15-19.29Vlinderstraat 3-Meester vd KampwegCharley Mulder
WOW305D19.30-19.44H. Minnekenweg 1-Klein Canada Zuid 1Huub Neuteboom
WOW306E19.45-19.59Koningspage West 3-Keizersmantel 3Huub Neuteboom
WOW307F20.00-20.14Bergbeek-Dorpstraat YGeton/Marielle
WOW308B20.15-20.29Klein Canada Zuid 2-Vlinderstraat 2Geton/Marielle
WOW309A20.30-20.44E.J. Boksweg-Lierderstraat 1Robbert Jelle v Rijkom
WOW310F20.45-20.59Meester vd Kampweg-Wolterbeeklaan 1Mathijs Bestebreurtje
WOW311B21.00-21.14Libellestraat 2-Klein Canada Zuid 1Mathijs Bestebreurtje
WOW312A21.15-21.29Hagenhoek-Koningspage West 3Raymond de Vries
WOW313A21.30-21.44Klein Canada Zuid 2-LierderrakkersRaymond de Vries
WEDSTRTIJDVELD4Scheidsrechter
WOW401C18.30-18.44Koning-Hendrik-Buma-BergbeekTeun Jochems
WOW402D18.45-18.59De Ruiterij-Vlinderstraat 2Teun Jochems
WOW403E19.00-19.14Lierderrakkers-E.J. BokswegMathijs Bestebreurtje
WOW404C19.15-19.29Oud Oosterhuizen-Wolterbeeklaan 1Mathijs Bestebreurtje
WOW405D19.30-19.44Dorpstraat X-Libellestraat 2Onno Reitsma
WOW406E19.45-19.59Kerkweg-HagenhoekLahousine Haouti
WOW407C20.00-20.14Oosterhuizensebrug-Koning-Hendrik-BumaLahousine Haouti
WOW408B20.15-20.29Hietveld-Holleweg 2-De RuiterijLeyla/Robbert
WOW409E20.30-20.44Lierderrakkers-Koningspage OostLeyla/Robbert
WOW410A20.45-20.59Vlinderstraat 3-Oud OosterhuizenSharon Vos
WOW411B21.00-21.14Dorpstraat X-H. Minnekenweg 1Sharon Vos
WOW412A21.15-21.29Keizersmantel 3-KerkwegRobbert Jelle v Rijkom
WOW413A21.30-21.44Lierderstraat 1-De RuiterijRobbert Jelle v Rijkom

Deze wedstrijden worden gespeeld op het kleinste veld. 4 tegen 4.
Iedere wedstrijd bestaat uit 1 set van 7 minuten. Alle ballen mogen gevangen en gegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

Scheidsrechters Tim v/d Berg / Rody Dolman

18:30Roze-Oranje
18:38Geel-Paars
18:45DonkerBlauw-LichtGroen
18:53Roze-Paars
19:00LichtGroen-Oranje
19:07Geel-DonkerBlauw

Deze wedstrijden worden gespeeld op het één na kleinste veld. 5 Tegen 5.
In deze poule mag de bal niet meer via de grond gevangen worden.
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan. Opslaan is verplicht.
De bal mag afgevangen en doorgegooid worden.
Prijsuitreiking is op vrijdag, na de laatste wedstrijd op het volleybalveld
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi.

Scheidsrechter Jessie Uijttenboogaart

18.30Wit-Olive Groen
18.45Bruin-LichtBlauw
19.00Wit-Rood
19.15LichtBlauw-Olive Groen

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B. 6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30DonkerGroen-Bordeaux RoodRosa Hendriks
18.45MarineBlauw-ZalmOranjeRosa Hendriks
19.00LichtGeel-DonkerGroenMarin Essenstam
19.15Bordeaux Rood-GrijsMarin Essenstam
19.30ZalmOranje-FuchsiaRoelof Jan van Ark
19.45Grijs-LichtGeelRoelof Jan van Ark
20.00Fuchsia-MarineBlauwLiza Huisman

Deze wedstrijden worden gespeeld op veld B.6 Tegen 6
Een speler mag 3x achter elkaar opslaan.
De 1e bal na de service of rally mag gevangen worden. 2e en 3e Bal moet boven- of onderhands gespeeld worden. De 1e gevangen bal mag niet over het net worden gegooid, maar moet worden overgespeeld binnen het team.
De beste 4 gaan over naar de zaterdag, waarbij de nummer 1 tegen de nummer 4 speelt en nummer 2 tegen nummer 3.
Invallen bij een ander team mag, mits je deelneemt als speler van het toernooi

18.30LavendelPaars-MintGroenJoanne Hertgers
18.45GoudGeel-OranjeRoodJoanne Hertgers
19.00ZilverGrijs-LavendelPaarsHenk van Gelder
19.15MintGroen-TurquoiseKees Heidema
19.30OranjeRood-ZwartKees Heidema
19.45Turquoise-ZilverGrijsLotte v/d Brink
20.00Zwart-GoudGeelLotte v/d Brink

Contact

Contact

Graag alleen via mail communiceren. Wij werken overdag ook gewoon 😉
U kunt mailen met het wedstrijdsecretariaat

De speelvelden:

De speelvelden liggen in het gebied tussen de Wolterbeeklaan, Keizersmantel en Koningspage

Social Links

Stuur een bericht